Įvertinti sveikos ir saugios gyvensenos propaguotojai

Ketvirtadienį buvo paskelbtos konkursų „Saugiausia ir sveikiausia seniūnija“ ir „Sveikata visiems – 2017“ nugalėtojai.

Šių konkursų tikslas – skatinti gyventojų bendruomeniškumą, pilietiškumą ir aktyvų dalyvavimą, kuriant saugią ir sveiką gyvenamąją aplinką seniūnijose, rūpintis savo įstaigų darbuotojų sveikatos stiprinimu.

Konkursą „Saugiausia ir sveikiausia seniūnija“ organizavo Ukmergės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras bei Ukmergės rajono policijos komisariatas. Dalyvauti galėjo visos miesto ir rajono seniūnijos, seniūnijų bendruomenės. Norą dalyvauti išreiškė keturios seniūnijos. Organizatoriai vertino surengtų sveikatinimosi ir saugumo renginių skaičių, bedradarbiavimo su policija aktyvumą, aplinkos saugumą, saugių kaiminysčių veiklą. Vienas iš kriterijų buvo renginių dalyvių amžiaus įvairumas.

Saugiausios ir sveikiausios 2017-tų metų seniūnijos titulas atiteko Veprių seniūnijai. Nugalėtojams buvo įteiktos dvi vaizdo stebėjimo kameros. Antroji vieta skirta Šešuolių seniūnijai, trečioji – Pivonijos seniūnijai. Seniūnijų atstovams įteikti kvietimai į Anykščių baseiną „Bangenis“. Už dalyvavimą padėkota Lyduokių seniūnijai.

Ukmergės rajono savivaldybės bendruomenės sveikatos taryba ir Ukmergės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras įvertino konkurso ,, Sveikata visiems -2017“ dalyvius, kurių veikla buvo stebima 2016 ir 2017 metais.

Ugdymo įstaigų bendruomenių grupėje taure ,,Inovacijos ir lyderystė organizacijos sveikatingumo srityje“ apdovanota Ukmergės Siesikų gimnazija; „Sveikiausios aplinkos mokykla“ išrinkta Vidiškių pagrindinė mokykla; „Atsakingiausia vadove, besirūpinančia organizacijos sveikatingumu“ pripažinta Ukmergės vaikų lopšelio darželio „Buratinas“ direktorė Rita Jakštienė. Nevyriausybinių organizacijų grupėje ,,Pozytivaus mikroklimato organizacija“ bei „Aktyviausia sveiko laisvalaikio organizacija“ paskelbta Lietuvos pensininkų sąjunga „Bočiai“. ,,Inovacijos ir lyderystės organizacijos sveikatingumo srityje“ įvertinta III Antakalnio kaimo bendruomenė.

Pagrindinės nominacijos – ,,Sveikata visiems-2017“ laimėtoja tapo Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazija.

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti