Kokybės politika

 

KOKYBĖS, APLINKOSAUGOS IR DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS POLITIKA

Ukmergės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, siekdamas tenkinti gyventojų, interesantų ir kitų suinteresuotų šalių poreikius ir lūkesčius, kelia šiuos tikslus:

  • Tobulinti kokybės, aplinkosaugos ir darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemą, siekiant gerinti jos veiksmingumą ir rezultatyvumą;
  • Pastoviai gerinti teikiamų paslaugų kokybę;
  • Gerinant mokymo procesus, siekti darbuotojų kompetencijos tobulinimo;
  • Tausoti aplinką, vykdyti aplinkosauginius reikalavimus ir didinti aplinkosauginį veiksmingumą;
  • Saugoti darbuotojų sveikatą ir užkirsti kelią sužeidimams bei susirgimams darbe;
  • Laikytis su paslaugų kokybe, aplinkosauga ir darbuotojų sauga ir sveikata susijusių teisinių bei kitų prisiimtų reikalavimų;
  • Kasmet atlikti kokybės, aplinkosaugos ir darbuotojų saugos ir sveikatos politikos vertinamąją analizę, kad ji išliktų tinkama.

Ukmergės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojai stengiasi, kad jų veikla atitiktų kokybės, aplinkosaugos ir darbuotojų saugos ir sveikatos politikos nuostatas ir siekia tikslų įgyvendinimo.

 

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti