Projektas ,,Sveikas ir išmanus Ukmergės jaunimas“

logotipassveikas logotipas2

Projektas ,,Sveikas ir išmanus Ukmergės jaunimas“ NR. NOR-LT11-SAM-01-K-03-001 vykdė mokymus tėvams sausio 15-17 d. d. ,, Jautrios temos pokalbiams su paaugliais-iššūkis tėvams”. Trijų dienų tėvų stovykla vyko Veprių laisvalaikio užimtumo ir turizmo filiale (Veprių stovykla) Slabados k. Veprių sen. Ukmergės r. Stovyklos veiklos buvo suplanuotos taip, kad tėvai gautų ir teorinių ir praktinių žinių lytiškumo ugdymo ir bendravimo su paaugliais temomis.

Psichologė J. Vasiliauskienė vedė teorinius ir praktinius užsiėmimus, kurių metu tėvai nagrinėjo kas yra jautrios pokalbių temos, kaip patiems gebėti jas pateikti tinkamu laiku ir vietoje. Tėvai buvo mokomi pasitikėjimo savimi bei gebėjimo elgtis taip, kad paauglys pasitikėtų tėvais.

Sveikatingumo instruktorė bei sveikatos specialistė S. Markevičienė, socialinė pedagogė ir sveikatos specialistė D. Burneikienė su tėvais kalbėjosi apie lytiškumą, kaip apie vieną iš pozityvios tėvystės įgūdžių.

Pritaikant patyriminės pedagogikos žinias ir patirtį tėvams buvo sudarytos sąlygos išbandyti naujai iš šio projektų lėšų įsigytas priemones: nėštumo simuliatorių ir lytinio brendimo modelį – dėlionę. Teko pasistengti prisiminti ir savo paauglystę, pojūčius, emocijas, fizinio kūno pasikeitimą.

 

Paskutinę mokymų dieną tėvams buvo pasiūlytas orientacinis žaidimas, kurį galima išbandyti su paaugliais ir atrasti naujų efektyvesnių bendravimo būdų.

1 (1)

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti