SVEIKATOS PAMOKA GAMTOJE SU ,,RYTO“ SPEC. MOKYKLOS VAIKAIS

Fizinio ugdymo pamokose ne tik sportuojame, bet ir gvildename sveikos gyvensenos temas, taisyklingos mitybos principus, vitaminų naudą.  Šiandien, pasikvietę į svečius visuomenės sveikatos biuro specialistę Vidą Peldžienę, sužinojome pirmųjų vitaminų iš gamtos naudą!  Pamoka vyko Sveikatos parke, todėl šalia esančiame miškelyje turėjome galimybę iš arti susipažinti su gamtos dovanojamais vitaminais- dilgėlėmis, garšva, kiaulpienėmis.  Čia pat, parko pavėsinėje, galėjome ir paskanauti patiekalų, paruoštų iš dilgėlių.

Ačiū Vidai už pagamintas dviejų rūšių dilgėlių sriubas, dilgėlių arbatą, pirmą kartą ragautą meškinį česnaką, sumuštinius su garšva!

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti