DUKSTYNOS PAGRINDINĖJE MOKYKLOJE PAMINĖTA TARPTAUTINĖ TRIUKŠMO SUVOKIMO DIENA

Kiekvienais metais paskutinįjį balandžio mėnesio trečiadienį minima Tarptautinė triukšmo suvokimo diena, kuria siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į aktualią triukšmo problemą ir skatinti daugiau tylios aplinkos. Triukšmas tapo nuolatiniu mūsų palydovu, stipriai kenkiančiu sveikatai : dėl triukšmo pažeidžiama klausa, sunku susikalbėti, sutrinka miegas bei fiziologinės funkcijos. Tylos valandėlės žmogui yra būtinos, todėl rekomenduojama bent tada, kai įmanoma tai padaryti ( rytais ir vakarais, prieš miegą ) pabūti tyloje, pasiklausyti savo minčių, pačios tylos, savaitgaliais pasivaikščioti gamtoje ir išgirsti ,,natūralų triukšmą“ – paukščių čiulbesį, upelio čiurlenimą, medžių šlamesį …

Balandžio 25 dieną Dukstynos pagrindinėje mokykloje buvo paminėta Pasaulinė triukšmo suvokimo diena. Visuomenės sveikatos specialistė Vida Talutienė kartu su 1a, 1b, 1c klasių vaikučiais ir auklėtojomis išėjo į gamtą įsiklausyti į „Natūralų gamtos triukšmą“. Mokiniams specialistė papasakojo, kad natūralūs gamtos garsai atgaiva kūnui ir sielai, o kasdieninio triukšmo skleidžiami garsai kurie viršija leistinus decibelus daro neigiamą poveikį sveikatai.

 

 

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti