FIZINIS AKTYVUMAS – SVEIKATOS PAGRINDAS IR VISAVERČIO GYVENIMO KOMPONENTAS

Jau nuo pat vaikystės verta vaikus skatinti būti fiziškai aktyviais. Moksliniais tyrimais įrodyta, jog nepakankamas fizinis aktyvumas yra vienas pagrindinių rizikos veiksnių, lemiančių sergamumą lėtinėmis neinfekcinėmis ligomis ateityje.

Siekiant atkreipti dėmesį į fizinio aktyvumo svarbą žmogaus gyvenime, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Karolina Baublytė kartu su FKS Ukmergės akademijos futbolo treneriu Pauliumi Baronu vedė vaikams užsiėmimus L/D „Buratinas“, L/D „Žiogelis“ darželiuose, Pašilės progimnazijos ikimokyklinio ugdymo įstaigoje ir Deltuvos pagrindinėje mokykloje.

Užsiėmimų metu vaikai sužinojo, kas yra fizinis aktyvumas ir kodėl taip svarbu būti fiziškai aktyviam, taip pat, kad sportas padeda ne tik stiprinti sveikatą, bet ir suteikia daug nuostabių pojūčių, papildo organizmą “laimės hormonu”. Futbolo treneris Paulius mažiesiems “sportininkams” vedė treniruotes gryname ore, žaidė judriuosius žaidimus ir aišku futbolą. Puikios emocijos “liejosi per kraštus”!

Pagal Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) fizinio aktyvumo rekomendacijas vaikai ir paaugliai (nuo 5 iki 17 metų) turėtų būti fiziškai aktyvūs bent 60 min. kiekvieną dieną. Fizinė veikla turėtų būti vidutinio intensyvumo. Bent 3 kartus per savaitę turėtų būti įtraukta fizinė veikla stiprinanti kaulus bei raumenis.

Treneris Paulius Baronas kviečia mergaites ir berniukus, gimusius 2014-2018 m., lankyti futbolo treniruotes Ukmergėje!

Nepamirškime būti fiziškai aktyvūs!

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti