L/D „Vaikystė“ paminėta pasaulinė širdies diena

L/d ,,Vaikystė“ rugsėjo 30 dieną buvo minima Pasaulinė Širdies diena. Ja siekiama atkreipti dėmesį į rizikos veiksnius, sukeliančius širdies ir kraujagyslių ligas, paskatinti sveikesnę gyvenseną. Pasaulinė sveikatos organizacija (PSO) teigia, kad šiuo metu visame pasaulyje širdies ir kraujagyslių ligos sparčiai plinta, todėl labai svarbu prevencija.

Įstaigos sveikatos specialistės tikslas – skatinti kiekvieną rūpintis savo sveikata jau nuo vaikystės, formuoti sveikesnės gyvensenos įpročius. Todėl, rugsėjo 30 dieną darželio ugdytiniams vyko pamokėlės „Saugok savo širdelę“.  Dalyvavo grupių vaikai ir auklėtojos. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vida Peldžienė ugdytiniams papasakojo apie širdies atliekamą darbą, jos svarbą žmogui, auklėtojoms ir vaikams patarė kaip saugoti savo širdeles, kad jos nepavargtų ir nesusirgtų. Vaikų nuomone, kai širdis nepyksta ir neliūdi, o daug juokiasi yra sveikesnė. Vaikams teko ir skaičiuoti, ir mįslę įminti, ir paklausyti kaip širdis plaka, ir pasukti galvą, atsakant į klausimą ,,ar sliekas turi širdį ?“ Patys mažiausieji nustebino linksmais atsakymais, ,,aš neturiu širdies „ , ,,mano širdis didelė, kaip balionas“ . Pabaigoje visi žiūrėjo filmuką ,,Kraujo kelias“.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vida Peldžienė

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti