„ANTSVORIO IR NUTUKIMO PAPLITIMAS IR FIZIOLOGIJA. SU GYVENSENA SUSIJĘ RIZIKOS VEIKSNIAI“

2021 metų gruodžio 9 dieną Ukmergės A. Smetonos gimnazijoje vyko 4 valandų trukmės mokymai jaunimui „ Antsvorio ir nutukimo paplitimas ir fiziologija. Su gyvensena susiję rizikos veiksniai“. Įgyvendinant projektą LT03-1-SAM-K01-004 „Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų (JPSPP) teikiamo modelio diegimas Ukmergės, Širvintų ir Molėtų savivaldybėse“ mokymus organizavo Ukmergės raj. Savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras.

Su jaunimu kalbėta apie su gyvensena susijusius rizikos veiksnius: judėjimą, mitybą, stresą, darbo/poilsio rėžimą. Socioekonominės padėties, bei trauminių vaikystės patirčių reikšmę antsvoriui ir nutukimui. Svorio stigmą ir Body Positive judėjimą. Mokymus vedė lektorė – gydytoja – dietologė Daiva Čižauskaitė.

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti