PAMOKĖLĖS „RANKYTĖS MANO ŠVARIOS – AŠ SVEIKAS“

Kovo 3d. Dukstynos pagrindinės mokyklos 2c ir 3b klasės mokiniams visuomenės sveikatos specialistė Vida Talutienė vedė šviečiamąjį – parodomąjį užsiėmimą „Rankytės mano švarios – aš sveikas“. Vaikai pasakojo, kada plauna rankytes ir dėl ko tai daro. Rodė, kaip reikia teisingai plauti, kad būtų pašalinta kuo daugiau mikrobų. Mokiniai sužinojo, kad per nešvarias rankas į mūsų organizmą gali patekti net 80 įvairių rūšių infekcijų sukėlėjų, todėl plaunant rankas tikimybė užsikrėsti sumažėja. Sveikatos priežiūros specialistė nuotaikingai pasakojo apie Koronaviruso grėsmę, kaip jo saugotis, ką daryti, jei virusas mus pasieks. Kartu su vaikais diskutavo apie vaikiškas užkrečiamas ligas. Užsiėmimo  pabaigoje visi gavo lankstinukus apie Koronavirusą, vienkartinių nosinaičių, muilo.

Linkėdami vieni kitiems geros sveikatos ir gražaus pavasario atsisveikino iki kito užsiėmimo

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti