Protų mūšis ,,Kelias į sveiką gyvenseną“

Gruodžio mėnesio 3 dieną Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos konferencijų salėje rinkosi būrys moksleivių ir mokytojų. Truputį pamiklinti protus ir prisiminti sveikos mitybos principus, pakartoti pagrindines produkto sudedamąsias dalis ir jų normas, atskleisti savo žinias sveikos mitybos protų mūšyje „Kelias į sveiką gyvenseną“. Dalyvavo  9, 10a, 10b klasės, AS1/19, LE1/19, V 1/ KPO119, KPO2/18, V2/18 grupės. Atsakymus ir užduotis vertino mokyklos darbuotojos Elvyra Bartkevičienė, Jolanta Balčiūnaitė ir Ukmergės Visuomenės sveikatos biuro stiprinimo specialistė Skirmantė Sabaliauskienė.

Azartas, puiki nuotaika, karšta diskusija, dalinimasis žiniomis – štai tokia puiki popietė praleista drauge.

Renginį organizavo Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos renginių organizatorė Dovilė Janulienė ir Ukmergės Sveikatos biuro specialistė Vida Peldžienė.

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti