SVEIKAS MAISTAS NUO MAŽENS – RAKTAS Į SVEIKĄ IR LAIMINGĄ GYVENIMĄ

Kas yra sveikas maistas, kuo jis naudingas, kaip jis atrodo, kodėl reikia rinktis sveikatai palankius patiekalus – temos, kuriomis su vaikais kalbama nuo ankstyvos vaikystės. Todėl ugdyti ir formuoti tinkamą vaikų požiūrį į sveikatai palankią mitybą – kiekvieno suaugusiojo užduotis.

L/d ,,Vaikystė“ ir ,,Žiogelio“ vaikai žinias įtvirtino dalyvaudami viktorinoje ,,Raktas į sveiką mitybą“, kurią organizavo sveikatos specialistė ir darželio mokytojos.

Vaikų komandos atliko užduotis“ minė mįsles, dėliojo sveiko maisto piramidę, iš laminuotų popierinių produktų ,,virė“ košes, sriubas, ,,gamino“ salotas, kompotus. Komandos lenktyniavo, kuri greičiau ir teisingiau atskirs sveikatai palankius produktus nuo mažai naudos turinčių.

Viktorinos metu vaikams buvo parodytas spektaklis ,,Kaip senelis ropę rovė“, suvaidintas ,,Daržovių ginčas“, išmokta daug dainų, eilėraščių ir pamokymų apie daržoves ir vaisius.

Pabaigoje vaikai ir mokytojos gavo padėkas, apdovanoti smulkiomis dovanėlėmis ir sultimis.

Sveikatos priežiūros specialistė Vida Peldžienė

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti