PASAULINĖ PSICHIKOS SVEIKATOS DIENA PAMINĖTA A. SMETONOS, J. BASANAVIČIAUS GIMNAZIJOSE, ,,RYTO“ UGDYMO CENTRE, L/ D ,,VAIKYSTĖ“ IR ,,ŽIOGELIS“

Spalio mėnesį 10 dieną kasmet minima Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Ši diena mums primena, kokia svarbi ne tik fizinė, bet ir psichinė sveikata. Diena, kuri leidžia stabtelėti ir pasirūpinti tuo, ką dažnai pamirštame – save, savo emocinę ir dvasinę savijautą.

Pasaulinė psichikos sveikatos diena paminėta A. Smetonos, J. Basanavičiaus gimnazijose, ,,Ryto“ ugdymo centre, l/ d ,,Vaikystė“ ir ,,Žiogelis“. Ugdymo įstaigose vyko pamokos ir renginiai, kurių metu buvo atliekami tęstai, sakomi komplimentai, spalvinamos mandalos, vyko viktorinos. Dalyviai gavo dovanas – emocinius trinkukus, kuriais galėjo ištrinti visus rūpesčius.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vida Peldžienė

 

 

 

 

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti