DUKSTYNOS PAGRINDINĖJE MOKYKLOJE PAMINĖTA „PASAULINĖ JUDĖJIMO SVEIKATOS LABUI DIENA“

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) teigia, kad tik 10 proc. žmogaus sveikatos lemia sveikatos priežiūra, po 20 proc. – paveldimumas ir aplinka, o 50 proc. – gyvenimo būdas. Sveika gyvensena stiprina ir tobulina organizmo rezervines galimybes, padeda žmogui išlikti sveikam, žvaliam ir energingam. Noras sveikai gyventi yra kiekvieno individualus apsisprendimas. Norėdami pajusti judėjimo teikiamą naudą, neprivalome tam skirti didelės dalies savo laiko ar piniginių resursų, jei nėra galimybės nueiti į sporto klubą, didinkime fizinį aktyvumą paprastais būdais.

JUDĖKITE, NES:

  • FIZINIS AKTYVUMAS PADEDA KONTROLIUOTI SVORĮ;
  • FIZINĖ VEIKLA GERINA EMOCINĘ BŪKLĘ;
  • JUDĖDAMI TAMPAME ENERGINGESNI;
  • FIZINĖ VEIKLA UŽTIKRINA MIEGO KOKYBĘ;
  • JUDĖJIMAS GALI TAPTI PUIKIU LAIKO LEIDIMO BŪDU;
  • RINKITĖS JUDĖJIMO BŪDĄ PAGAL SAVO GALIMYBES, NORUS, CHARAKTERIO SAVYBES, POMĖGIUS IR MĖGAUKITĖS.

Visuomenės sveikatos specialistė Vida Talutienė

 

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti