CIGAREČIŲ VARTOJIMO PREVENCIJA

Antano Smetonos gimnazijoje didelis dėmesys skiriamas el. cigarečių vartojimo prevencijai. Vyksta paskaitos klasės valandėlių metu, informaciniuose stenduose nuolat galima atrasti informacijos apie ,,madingos“ cigaretės žalą sveikatai.

Balandžio mėn. 24-27 dienomis vyko integruotos chemijos ir sveikatos pamokos, kurias vedė ir laboratorinius bandymus su el. cigarečių skysčiais atliko chemijos mokytoja Giedrė Paknienė.

Mokytoja ir sveikatos priežiūros specialistė dar kartą priminė, kas valgoma, tepama ant veido, visai netinka įtraukti į plaučius. Mokiniams nuolat kartojama, kad el. cigaretė nėra mažesnis blogis už įprastą cigaretę, o tiesiog savęs apgaudinėjimas, kad šie du konservantai sukelia viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų infekcija, pneumoniją, galvos svaigimą, pykinimą.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vida Peldžienė

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti