PAMOKA – DISKUSIJA – PRAKTINIS UŽSIĖMIMAS „NEPATAISOMA ALKOHOLIO ŽALA“

Dukstynos pagrindinėje mokykloje 8a klasės mokiniams vyko pamoka-diskusija-praktinis užsiėmimas, tema „Nepataisoma alkoholio žala“.

Mokiniai kartu su sveikatos specialiste Vida Talutiene diskutavo kaip alkoholis veikia žmogaus organizmą ir kokią nepataisoma žalą palieka. Jaunuoliams priminta, kad alkoholis – tai narkotikas, pavartojus alkoholio, jis yra įsisavinamas į kraują. Iš ten jis veikia centrinę nervų sistemą (galvos ir nugaros smegenis), kuri kontroliuoja beveik visas kūno funkcijas. Paauglystėje žmogaus smegenys vis dar vystosi, todėl kuo didesnis alkoholio kiekis yra suvartojamas, tuo didėja rizika, kad alkoholis neigiamai paveiks smegenų raidos procesus ir turės įtakos sutrikimams vystytis. Užsiėmimo metu vyko trumpų video įrašų peržiūra, atlikti bandymai su simuliacine priemone „girtumo akiniais“.

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti