Socialinė akcija ,,RANKA RANKOJE“

Artėja Kalėdos – tai puiki proga daryti gerus darbus, dalintis meile ir šiluma. Lapkričio 21-29 dienomis Ukmergės Visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vida Peldžienė inicijavo (kuravo) prisidėti prie gerumo akcijos “Ranka rankoje”, kurią organizuoja PSPC  Ambulatorinių slaugos paslaugų namuose ir paliatyvios priežiūros padalinys.

Paskatinti mūsų šauniosios specialistės Vidos, savo gerumu dalijosi Ukmergės ANTANO SMETONOS , JONO BASANAVIČIAUS gimnazijų bendruomenės, ,,RYTO“ specialiosios mokyklos bendruomenė, UTVM mokytojos Aušra Cesevičienė ir Goda Juzėnaitė, L/D „Vaikystė“ bendruomenė.  

Akcijos esmė – pasveikinti su Kalėdomis slaugomus  pacientus, pradžiuginti juos simboline dovanėle. Mokiniai, mokytojai, administracija savaitę laiko į  nurodytus kabinetus nešė sveikinimo atvirukus, žaislus, arbatą, medų, skanėstus, vitaminus, kojines, asmens higienos priemones ir dar daug daug įvairių dalykų, taip  padovanodami slaugos pacientams ne tik vertingų dovanėlių, bet ir savo širdies šilumą, gerumą, atjautą.

Lapkričio mėn. 29 dieną visos dovanos buvo perduotos padalinio koordinatorei Renatai Šapranauskaitei, kuri visų mūsų vardu įteiks pacientams.

Ačiū, kad dalinatės meile ir šiluma su kitais. Lai pas Jus ji sugrįžta su kaupu!

Pasidalinti:

Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti