VASARA….

Atskubėjo vasarėlė, pilna džiaugsmo, šilto vėjo!

Tai nuostabus metų laikas, kai galima daug judėti, tyrinėti, atrasti, grūdintis, žaisti gamtoje. Būdami lauke vaikai puoselėja savo fizinę ir emocinę sveikatą, lavina vaizduotę ir kūrybingumą, mokosi ją tausoti. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Dalia Butiškienė pakvietė vaikučius iš “Saulutės” ir “Eglutės” vaikų darželių išvykai į Pilies parką. Vykome visuomeniniu transportu -miesto autobusu. Daugeliui vaikučių tokia kelionė buvo naujiena ir dar nepatirti įspūdžiai.Miesto parke pirmiausia mus sutiko šuniukas Keksas. Vaikai sveikinosi su draugu, trynė jam nosytę, kad lydėtų sėkmė. Toliau keliavome parko takeliais iki apžvalgos aikštelių, grožėjomės miesto panorama, mėgavomės žydinčių liepų kvapais, linksminomės žaidimų aikštelėje, vėsinome pėdutes fontane, mėgavomės ledais. Išvykos metu džiugino geras oras ir puiki nuotaika.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Dalia Butiškienė

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti