VAIKŲ DARŽELIO „EGLUTĖ“ UGDYTINIAI IŠBANDO ĮVAIRIAS FIZINIO AKTYVUMO RŪŠIS

Su mažaisiais vaikų ikimokyklinės įstaigos „Eglutė“ ugdytiniais išbandome įvairias fizinio aktyvumo  rūšis, šį kartą keliavome į baseiną.

Vanduo mažiesiems – tobula aplinka kurioje formuojasi taisyklinga laikysena, čia jie gali aktyviai judėti ir stiprinti raumenukus. Taip tvirtėja vaiko pėdų ir kojų raumenys, tobulėja kraujotakos bei kvėpavimo sistemos veikla, didėja ištvermingumas.

Pradžioje „supažinome“ su vandeniu: mokomės taisyklingai įlipti į baseiną, pasiaiškinome kokios rizikos ir grėsmės slypi vandenyje. Vėliau (pasinaudodami plaukmenimis) mokomės vaikščioti vandeniu, kad pajustume pasipriešinimą. Netgi išbandėme burbulinės vonios malonumus.

Daugumai vaikų tai yra naujovė ir pirmas kartas kai pajuto, kaip malonu pliuškentis šiltame vandenyje. Šią veiklą žadame tęsti, nes visi nori išmokti plaukti savarankiškai.

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Dalia Butiškienė

 

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti