Ištikimiausiems pirtininkams – auksiniai bilietai

Artėjant Kalėdoms ištikimiausiausi Ukmergės miesto viešosios pirties lankytojai sulaukė staigmenų. Ukmergės visuomenės sveikatos biuras įsteigė auksinius bilietus, kurie skirti nė vienos savaitės apsilankymo pirtyje nepraleidusiam klientui.

Penktadienį Pirties administratorė Birutė Verbickienė įteikė auksinius bilietus trims moterims – 82-jų metų Marijonai Nazimovai, 70-metei Vandai Bisturienei ir 86-erių metų Valentinai Aleksanričevai. Šios moterys kiekvieną penktadienį, 11 val. 30 min. praveria pirties duris. Taip būna ištisus metus, kol veikia pirtis. Auskinis bilietas suteikia teisę keturis kartus apsilankyti pirtyje nemokmai.

Moterys pasakoja gyvenančios daugiabučiuose namuose, turi vonios kambarius, dušus. Anot auksinių bilietų laimėtojų, dušas niekada neatstos pirties. Valentina, kuriai sveikata neleidžia įlipti į vonią, sakė, kad jai pirtis – tai išsigelbėjimas ir tikras patogumas.

Pirtisgera priemonė blogai nuotaikai pašalinti, tai sveikatos šaltinis“, – kalbėjo energija trykštanti M.Nazimova. Moterys žėrė komplimentus pirties adminstratorei Birutei, džiaugėsi jos geranoriškumu, palaikoma švara ir tvarka. Gerų žodžių nestigo ir merui Rolandui Janickui: „Mūsų meras kantrus, draugiškas ir nuoširdus žmogus. Jis tikrai išgirdo mūsų prašymus ir štai jau antri metai naudojamės pirtimi“, – kalbėjo moterys.

Šeštadienį auksiniai bilietai įteikti ir dviem vyrams – Vytautui Ožiui ir Edvardui Musnikui.

Apsilankymas pirtyje kainuoja 5 eurus, naudojimasis dušu – 2,50 eur.

Pirties darbo laikas yra nuo 12 iki 20 val. Trečiadieniais ir penktadieniais ją lankyti gali moterys, ketvirtadieniais ir šeštadieniais – vyrai.