Maloniai kviečiame registruotis į savitarpio pagalbos grupę

Nors emocijas patiriame kasdien, dažnai deramai jų neįvertiname. Emocijas suvokiame kaip trikdžius, būdingus tik silpniesiems, manome kad tai priešingybė intelektui. Bijome jausti, reikšti, dalytis emocijomis su kitais.  

Bijome, nes tinkamai jų nepažįstame ir nesuprantame. Tačiau emocijos –  tokia pati natūrali mūsų patirties dalis, kaip širdies plakimas ar kvėpavimas.

Kviečiame registruotis į profesionalių psichologių komandos vedamus užsiėmimus, kurių metu mokysimės pažinti ir tyrinėti asmenines ir kitų žmonių emocijas, suprasti, kokias žinutes jos mums nori perduoti, leisti joms būti.

Savitarpio pagalbos grupės praktikose taikysime patyrimines, dėmesingu įsisąmoninimu ir kognityvinės elgesio terapijos principais grįstas technikas.

  •   Užsiėmimų ciklą sudarys 7 susitikimai, kiekvieną ketvirtadienį, nuo 17:00 iki 19:00 val.
  •   Vieta: Ukmergės r. sav. visuomenės sveikatos biuras, Deltuvos g. 19, Ukmergė
  •   Pradžia – gegužės 16 d., 17:00 val.
  •   Užsiėmimai nemokami, būtina registracija tel. nr.  +370 634 07143

 

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti