VASARIŠKAI GĖLĖTOS JONINĖS – SAULĖS, ŽEMĖS, VANDENS IR AUGALŲ ŽYDĖJIMO  ŠVENTĖ

,,Ar pastebėjote, kokie šilti ir ilgi vakarai, kiek daug šviesos paroje? Ypač, kai artėja stebuklinga Joninių naktis“ –  taip prasidėjo rytas ,,Žiniukų“ grupėje. Mokytoja Edita,  padėjėja Virginija ir sveikatos specialistė Vida vaikus supažindino  su tautos kultūrą, papročiais ir tradicijomis.Vaikai prausėsi ryto rasa, turinčia stebuklingų galių.

Tikima, kad kylančioje rasoje Joninių rytą nusiprausti būtina – tai suteikia jėgų, sveikatos ir

laimės.  Gamino apyrankes iš augalų, 9 žolių  žolynus, surinktus iš 9 laukų dėjo į puokštes ir sveikino darželio varduvininkus.

Ieškojo paparčio žiedo.  Tikėta, jog rasti paparčio žiedą – žinių ir aiškiaregystės simbolį – tolygu laimę pažinti. Žaidė kortelių žaidimą ,,Drąsa ir pavojus“, spalvino popierinius vainikus ir atliko matematines užduotis, dalyvavo medžių lapų medžioklėje.

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti