PAŠILĖS PROGIMNAZIJOS VAIKŲ STOVYKLA ,,KARTU MES JĖGA‘‘

Kiekviena diena-tai naujas atradimas. Startavo dar viena stovyklos diena su sveikatos priežiūros specialistės Virgilijos paskaitėle ,,Sveikatai palanki mityba ir fizinis aktyvumas‘‘. Pašilės progimnazijos vaikų stovykloje ,,Kartu mes jėga‘‘ vaikams vyko paskaita sveikatai palankios mitybos ir fizinio aktyvumo tema. Vaikai prisiminė, kas yra sveika mityba, kurių maisto produktų reikia valgyti daugiausia. Žiūrėjome edukacinį filmuką ,,Sveikatai palanki mityba ir fizinis aktyvumas‘‘, kurio metu prisiminėme, kad ne tik svarbu sveikai maitintis, bet būtina būti ir fiziškai aktyviems. Visi pabaigoje smagiai pasimankštinome ir bėgome į kiemą dėlioti paisto pasirinkimo piramidės. Vėliau vyko diskusijų ir klausimų viktorina, už atsakymus vaikai gavo prizus ir vaišinosi saldžiomis braškėmis.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Virgilija Pakulnienė

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti