UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLOJE PAMINĖTA PASAULINĖ SVEIKATOS DIENA

Daugelis ne tik yra girdėjo posakį „sveikata – brangiausias turtas“, bet ir yra įsitikinę jo teisingumu. Kai prispausti ligos ar šiaip užklupus kokiam nelemtam negalavimui atsiduriame poliklinikoje ar ligoninės palatoje, dar kartą įsitikiname, kad sveikata iš tiesų yra brangesnė už bet kokius turtus ar pinigus.

Pasaulinės sveikatos dienos paminėjimas vyko integruotose kūno kultūros (VS2/22 ir VS1/23 gr.) ir sveikatos stiprinimo pamokose, kurių metu mokiniai su mokytoja Danguole Liekiene ir sveikatos priežiūros specialiste aptarė rizikos veiksnius, kurie turi įtakos ligų atsiradimui. Tai neracionali mityba, žalingi įpročiai, mažas fizinis aktyvumas, nekokybiškas miegas ir poilsis, stresas. Pamokų metu aptarė mokinių mitybą, kaip sveikatai nepalankius produktus pakeisti sveikais, kiek tik įmanoma pakeisti pasyvią veiklą į aktyvią, sužinojo, koks yra sveiko žmogaus kodas (0 3 5 140 5 3 0) ir kaip jis šifruojamas. Aptarė kasdien vartojamus vitaminus, mineralus, maisto papildus, kurie yra tapę neatskiriama dienos raciono dalimi.

Vitaminų, kurių taip trūksta mūsų organizmui pavasarį, galima gauti vartojant paprastas piktžolėmis laikomas dilgėlę, garšvą, pienių šaknis. Mokiniai ragavo žoleles, vaišinosi pienių šaknų kava.

Kaip gi kūno kultūros pamoka be pratimų! Juos atliko, panaudodami linksmą žaidimą.

Ši diena – tai klausimas sau – kaip gerai rūpinuosi savo sveikata ir ką galiu padaryti, kad ji būtų dar geresnė?

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vida Peldžienė

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti