PASAULINĖS VANDENS DIENOS RENGINIAI IKIMOKYKLINĖSE UGDYMO ĮSTAIGOSE

Gamta padovanojo mums savo stebuklą  – vandenį. Nuo jo priklauso mūsų gyvybė ir mūsų ateitis. Augančiam vaikui vanduo reikalingas taip, kaip oras ir maistas. Visa mus supanti ekologinė sistema negalėtų egzistuoti be vandens.

Kovo 22-oji –Pasaulinė vandens diena. Vaikų l/d “Eglutė” ,“Saulutė“ ir „Nykštukas“ vyko renginiai pasaulinei vandens dienai paminėti, kurio tikslas – suteikti vaikams žinių apie vandenį, jo svarbą . Skambant linksmai Kakės Makes dainelei- “Vanduo “, pasipuošę mėlynos spalvos drabužiais, nešini debesėliais ir vandens lašeliais, vaikai rinkosi į šventę. Apie vandens svarbą mūsų organizmui vaikams papasakojo sveikatos priežiūros specialistė Dalia.  Visi žiūrėjome mokomąjį filmuką “Lietaus lašelis”, klausėmės vandens garsų, netgi patys grojome „Lietaus muziką‘. Kartu su muzikos vadovėmis šokome ir dainavome daineles “Lyja, lyja lietus”,”Vandenėli, vandenėli”, „Vabaliukų dainelė apie lietų“. Minėme mįsles ir sakėme patarles apie vandenėlį. Vaikai ragavo įvairaus skonio vandenį: pagardintą citrina, mineralinį ir vandenį iš čiaupo. Diskutavo, kuris vanduo skanesnis.

 

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Dalia Butiškienė

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti