Pamoka apie dantukų priežiūrą

Vasario 7 d.Želvos gimnazijos 1 klasės mokiniai dalyvavo užsiėmime apie dantukų priežiūrą, kurį vedė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Dalia.  Užsiėmimo metu pirmokai prisiminė pagrindines dantų valymo ir priežiūros taisykles, sužinojo kokie pavojai tyko neteisingai juos valant. Naudodama dantų muliažą ir dantų šepetėlį, specialistė priminė, kaip taisyklingai valyti dantukus. Klausėmės „Dantukų dainelės“, apžiūrėjom savo dantukų būklę veidrodėllio pagalba, diskutavome kokie maisto produktai kenkia dantukams. Specialistė padovanojo vaikams dantukų valymo kalendorius su pažadu , kad kiekvieną rytą ir vakarą vaikai valys dantukus ir pažymės kalendoriuose saulutes ir menuliukus.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Dalia Butiškienė

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti