GRAŽI ŠYPSENA – TAI KIEKVIENO IŠ MŪSŲ VIZITINĖ KORTELĖ

Kodėl dantų priežiūra labai svarbi kasdienybės dalis? Graži šypsena – tai kiekvieno iš mūsų vizitinė kortelė. Profesionali burnos higiena yra vienas didžiausių dantų sveikatos ir estetikos garantų. Apie tai lapkričio 13-16 d. Vidiškių pagrindinėje mokykloje 1-2-3-4-5-6 klasių mokiniams, Užupio pagrindinėje mokykloje 1-2-3-4 klasių mokiniams, l/d “Buratinas” “Meškučių”, “Nykštukų”, “Paukštelių ” grupių vaikams ir kalbėjo Ukmergės PSPC burnos higienistės Jolanta ir Lina. Specialistės papasakojo ir parodė vaikams kaip taisyklingai reikia valytis dantukus, priminė apie dantų silantavimą.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Audra Bertašienė

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti