LAPKRIČIO 8-OJI − MINIMA KAIP EUROPOS SVEIKOS MITYBOS DIENA

UTVM vyko Europos sveikos mitybos dienos minėjimo renginys, kurį organizavo Ukmergės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Į šį renginį buvo kviečiami visi norintys daugiau sužinoti apie sveiką mitybą bei jos aktualijas, greitų užkandžių vartojimo, sočiųjų riebalų žalą sveikatai. Dalyviai buvo supažindinti su pagrindinėmis lėtinėmis ligomis, kurias gali sukelti netinkama mityba bei antsvoris.

Sveikatos biuro specialistės Evelina ir Skirmantė dalyvius pakvietė išsitirti kūno sudėties analizatoriumi, buvo nustatinėjamas kūno masės indeksas, procentinė kūno riebalų ir visceralinių riebalų dalis, ramybės būsenos medžiagų apykaita, arterinis kraujo spaudimas. Visuomenės sveikatos biuro specialistės vertino gautus rezultatus ir teikė patarimus kaip reikia pakoreguoti gyvensenos įpročius.

Renginio tikslas: formuoti teisingą tiek suaugusių, tiek vaikų požiūrį į mitybą.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vida Peldžienė

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti