PASAULINĖS REGĖJIMO DIENOS PAMINĖJIMAS

Kiekvienais metais spalio mėnesį minima Pasaulinė regėjimo diena. Pasaulinės regėjimo dienos tikslas – didinti žmonių informuotumą apie regėjimo sutrikimus, skatinti rūpintis savo akimis, nes akys – tai mūsų jutimo organas, leidžiantis pažinti mus supantį pasaulį, grožėtis juo ir apsisaugoti nuo aplinkos pavojų.
Dukstynos pagrindinės mokyklos 2B klasės mokiniai kartu su sveikatos specialiste Vida taip pat prisijungė prie Pasaulinės regėjimo dienos minėjimo.
Nuo pat mažens būtina vaikus mokyti saugoti ir tausoti savo akis. Gyvename pažangių ir sparčiai plintančių technologijų amžiuje, dėl televizorių, kompiuterių, išmaniųjų telefonų suaugusiesiems ir ypač vaikams padidėja akių krūvis, jos greičiau pavargsta. Todėl tiek pedagogai, tiek tėveliai turėtų atkreipti dėmesį į tai, ar nėra kokių nors požymių, rodančių, kad susilpnėjo ar nusilpo vaiko regėjimas, nes laiku pastebėti regėjimo sutrikimai dažniausiai yra sėkmingai išgydomi.
Visuomenės sveikatos specialistė Vida Talutienė
Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti