PASAULINĖS PSICHIKOS SVEIKATOS DIENOS MINĖJIMAS DUKSTYNOS PAGRINDINĖJE MOKYKLOJE

Spalio 10-oji – Pasaulinė psichikos sveikatos diena! Reiktų nepamiršti, kad nei vienas iš mūsų nėra apsaugotas nuo psichinės sveikatos problemų. Net ir diagnozavus tokius sveikatos sutrikimus reiktų žinoti, kad jie dažnai būna išgydomi. Svarbiausia yra laiku atkreipti dėmesį į suprastėjusią būseną.

Svarbu nepamiršti pastebėti ir džiaugtis mažais gyvenimo dalykais, draugais, šeima, darbu. Toks pozityvus požiūris ir nusiteikimas formuoja teigiamą požiūrį į gyvenimą bei pagerina jo kokybę!

Dukstynos pagrindinėje mokykloje vyko užsiėmimai skirti šiai dienai paminėti. Visuomenės sveikatos specialistė Vida Talutienė mokiniams skaitė paskaitas apie tai, kokią vietą žmogaus gyvenime užima emocijos ir jausmai, ką daryti su kylančiu stresu ir nerimu, kaip atskirti, kada bloga nuotaika yra tiesiog bloga nuotaika, o kada – liga, ir daug kitų įdomių dalykų. Vyko video medžiagos peržiūra “Kas yra psichinė sveikata“, mokiniai paruošė stendą.

 

Pasidalinti:

Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti