„BŪK SAUGUS VASARĄ“

Gegužės 30 d. Dukstynos pagrindinės mokyklos 1b klasės mokiniai su mokytoja Gelūnene į pamokėle „Būk saugus vasarą“ pasikvietė visuomenės sveikatos specialistę Vidą. Kadangi vasaros metu vaikai daugiau laiko praleidžia lauke, žaidžia įvairius judriuosius žaidimus, važinėja riedučiais ar dviračiais, pamokėlių tikslas buvo jiems priminti, kaip reikėtų saugoti save, kad nesusižeistų, kad neperkaistų saulėje, o jeigu jau įvyko trauma, kad žinotų, kaip reikia tinkamai elgtis bet kurioje situacijoje.

Įsidėmėjome pagalbos telefono numerį, mokėmės dėti tvarstį ant delno, kelio ir alkūnės, aiškinomės, kodėl karštą ir saulėtą dieną reikia dėvėti kepurę bei gerti vandenį,  kaip apsisaugoti nuo erkių įkandimų.

Pasidalinti:

Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti