GEGUŽĖS 31-OJI – PASAULINĖ DIENA BE TABAKO!

Rūkymas visame pasaulyje išlieka didžiulė visuomenės sveikatos problema. Medikai teigia, jog tabako rūkymas – tai labiausiai paplitusi priklausomybės liga, kuri pasireiškia psichikos ir elgesio sutrikimais. Nikotinas veikia budrumą, atmintį, raumenų veiklą. Rūkymo sukeliamų ligų sąrašas didžiulis, o pasekmės gali būti tragiškos.

Gegužės 31 dieną  Dukstynos pagrindinės mokyklos 8-9-10 klasių mokiniai kartu su pedagogėmis ir visuomenės sveikatos priežiūros specialiste dalyvavo akcijoje „Obuolys vietoj cigaretės“. Akcijos metu buvo dalijami obuoliai ir lankstinukai su informacija apie rūkymo žalą žmogaus sveikatai. Vykdant šią akciją siekiama atkreipti žmonių dėmesį į rūkymo sukeltas ligas, o nerūkančius žmones skatina nepradėti rūkyti ir padėti rūkantiems mesti rūkyti.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vida Talutienė

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti