„ELEKTRONINIŲ CIGAREČIŲ ŽALA JAUNAM ORGANIZMUI“

Kasmet gegužės mėnuo yra skelbiamas nerūkymo mėnuo. Didžiausia tikimybė užtraukti pirmąją cigaretę-paauglystės laikas, kai iš smalsumo norisi išmėginti įvairias svaiginimosi priemones.

,,Šilo‘‘ ir Senamiesčio progimnazijų mokiniams, klasės valandėlių metu vyko prevencinės paskaitos ,,Elektroninių cigarečių žala jaunam organizmui‘‘, kurias vedė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Virgilija Pakulnienė. Rūkymas, garinimas, ar kitaip ,,veipinimas‘‘, yra vienas iš sveikatą žalojančių įpročių. Mokiniams buvo pasakojama apie el. cigarečių keliamus pavojus ir grėsmes, apie garinimo pašalinius poveikius ir naujas rinkoje plintančias psichoaktyviąsias medžiagas.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Virgilija Pakulnienė

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti