DUKTNOS PAGRINDINĖS MOKYKLOS MOKINIAI MINĖJO PASAULINĘ SVEIKATOS DIENĄ

Visuomenės sveikatos specialistė Vida Talutienė mokiniams vedė užsiėmimus gryname ore, kalbėjosi apie sveikatą. Priminė, kad daugelis mūsų ne tik yra girdėję posakį „Sveikata- brangiausias turtas“, bet ir isitikinę jo teisingumu. Kai prispausti ligos ar šiaip užklupus kokiam nelemtam negalavimui atsirandame poliklinikoje ar ligoninės palatoje prisimename šią senolių išminti ir dar kartą įsitikiname, kad sveikata iš tiesų yra brangiausia už bet kokius turtus ir pinigus. Specialistė mokiniams dar kartą priminė kad „ Pasaulinė sveikatos diena“ tai puiki proga dar kartą pamastyti apie sveikatą, apsvarstyti ar pakankamai mes judame, tinkamai maitinamės, neturime žalingų įpročių tikrinamės bei rūpinamės savo sveikata.

Nuo savęs palinkėjo visiems stiprios sveikatos ir giedrios pavasario nuotaikos.

Dalinamės akimirkomis…

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti