„VITAMINAI”

Kasmet balandžio 7-ąją minima Pasaulinė sveikatos diena. Šią dieną paliečiama vis kita aktuali sveikatos tema. Šių metų tema – vitaminai.

Pavasarį kūnas prašyte prašosi šviežių vitaminų. Išėjus pasivaikščioti į gamtą, apsilankius sode ar miške, apsidairius aplinkui, greitai galima rasti ne vieną maistingą augalą: garšvą, dilgėlę, pienę ir vitaminų bei mikro- ir mikroelementų gausa pasižymintį meškinį česnaką.

L/d „Vaikystė“ grupėse sveikatos priežiūros specialistė vaikus ragino ragauti nieko nekainuojančių vitaminų iš gamtos. Daugelis vaikų pripažino dilgėlę, kaip skaniausią ir labai nustebo, kad ji visai nedilgino.

Sveikatos priežiūros specialistė Vida Peldžienė

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti