„STEBUKLINGASIS VANDUO“

Tikrai ne kartą esame girdėję, kad vanduo – gyvybės šaltinis ir mūsų gyvenimo pagrindas. Be maisto žmogus gali išgyventi keliasdešimt parų, o be vandens – vos keletą dienų. Vandens yra visose gyvose ląstelėse, be jo negalėtų vystyti jokia gyvybė. Ir puikiai suprantame, kad jis tiesiog neatsiejamas nuo žodžio gyvybė.

Kovo 22 dieną J. Basanavičiaus gimnazijoje vyko nuotaikingas renginys – viktorina „Stebuklingasis vanduo“, skirtas Pasaulinei vandens dienai paminėti. Renginio metu 1-2 klasių mokiniai, kurie sudarė 6 komandas sprendė kryžiažodį, žaidė Kahoot, dalyvavo linksmose varžybose kas greičiau išgers stiklinę vandens per šiaudelį, kas greičiau su šaukštu pripildys stiklinę vandens, kas greičiau ištirpins ledo kubelį. Nugalėtojais tapo 2b klasės komanda, antroje vietoje – 2a klasė, trečioje – 1b klasės komanda.

Prizus ir padėkos raštus mokiniams įteikė renginio viešnios Ukmergės visuomenės sveikatos biuro specialistės Skirmantė Sabaliauskienė ir Evelina Kimsė.

Džiugu, kad mokiniai išties daug žino, koks svarbus žmogui vanduo, o dabar jų žinios pasipildė nauja naudinga informacija.

Renginį organizavo sveikatos priežiūros specialistė Vida Peldžienė ir socialinė pedagogė Irena Patiejūnienė

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti