JONO BASANAVIČIAUS GIMNAZIJOJE PAMINĖTA PASAULINĖ REGĖJIMO DIENA

Renginio metu visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vida Peldžienė ir socialinė pedagogė Irena Patėjūnienė pakvietė visus į regėjimo gerinimo informacinį punktą, kuriame gimnazistų laukė įdomi ir naudinga informacija. Sveikatos priežiūros specialistė supažindino mokinius su akių pervargimo priežastimis, pateikė rekomendacijas, ką daryti, kad akys būtų sveikos, mokė atlikti akių mankštą ir žiūrėti stereogramas – vieną iš mankštos būdų, pasakojo, ką valgyti, kad akys gautų reikiamų maisto medžiagų, kurį tašką masažuoti pėdoje, norint sumažinti akių skausmą.

1c klasės mokinės Gintautė ir Saulė per gimnazijos radiją perskaitė daug įvairių netikėtų faktų ir keistenybių apie žmogaus akis.

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti