„VASARIŠKAI GĖLĖTOS JONINĖS”

Jau nuo mažens vaikų lopšelyje – darželyje „Vaikystė“ ugdytiniai mokomi pažinti ir perimti savo tautos kultūrą, papročius ir tradicijas. Artėjant Joninėms, mokytojos Asta, Loreta ir sveikatos priežiūros specialistė Vida suorganizavo Joninių šventę vaikams. Darželio vaistažolių lysvėse vaikai skynė vaistažoles, nes tikima, kad Joninių dieną suskinti augalai turi stebuklingų gydomųjų galių. Šventės dalyviai perėjo Saulės sugrįžimą simbolizuojančius vartus, prausėsi ryto rasa, turinčia stebuklingų galių. Tikima, kad kylančioje rasoje Joninių rytą nusiprausti būtina – tai suteikia jėgų, sveikatos ir laimės. Puošėsi Joninių vainikais, gamino apyrankes iš augalų, šoko lietuvių liaudies šokius, žaidė žaidimus. Vaikai ieškojo paparčio žiedo. Sėkmė lydėjo darželio Jonuką. Tikėta, jog rasti paparčio žiedą – žinių ir aiškiaregystės simbolį – tolygu laimę pažinti. Auklėtojos dalyvavo Joninių viktorinoje, kurioje klausimai buvo susiję su orų ir ateities spėjimu. Visi drauge džiaugsmingai sveikino vienintelį darželyje Jonuką ir darbuotoją Janiną. Jauki šventė netruko prabėgti. Baigiantis šventei lauke visi kartu vaišinosi šviežiais vaisiais, saldumynais ir Jono tėvelių atneštu šakočiu. Šypsenos, gera nuotaika ir energija sušildė visų širdis.

Sveikatos priežiūros specialistė Vida Peldžienė

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti