VANDENS PRAMOGOS DARŽELYJE „VAIKYSTĖ“

Kai sinoptikai pranašauja apie karščius, lopšelio/darželio ,,Vaikystė“ vaikučiai žino, kad gaivina ir atvėsina vanduo.

-Reikia gerti daug vandens, kai labai karšta!-primena visiems Adomas.

-Dar galima maudytis ar taškytis vandeniu!-antrina Danas.

Sveikatos priežiūros specialistė Vida Peldžienė vaikams papasakojo apie vandens svarbą vasaros metu, pasiūlė pažaisti įvairiausių žaidimų su vandeniu. Juk ne veltui šiandien ,,Trepsiuko” ir ,,Strakaliuko” grupių ugdytiniai nuo pat ankstaus ryto rinkosi į grupes nešini maudymuisi skirtais reikmenimis. Kiek daug džiugių emocijų buvo maudantis po „fontanu“, laistymusi iš vandens šautuvų, dalyvaujant estafetėse. Oi, kaip buvo nelengva nešti vandenį šaukštelyje, pipete pritraukti vandens ir pripilti indelį, pataikyti į taikinį metant vandens pilną balioniuką, pernešti prisigėrusią vandens kempinę ir išgręžti į kibirą! Truputėlis žinių ir daug džiugių emocijų lydėjo vaikučius karštą dieną ,,Vaikystės” darželyje!

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti