„BASAKOJĖ VASARA“

Pėdos nuo senovės svarbios įvairių kultūrų liaudies medicinoje. Juk žemė yra didelis energijos šaltinis. Pėdose gausu įvairių taškų, kurie itin reikšmingi mūsų sveikatai. Sudėję pėdas vieną šalia kitos galime pamatyti savo kūno veidrodį. Birželio 22 dieną l/d „Nykštukas“ vaikai su mokytojomis Aiste ir Lauryna vyko į Anykščių „Basakojų taką“. Dar autobuse sveikatos specialistė Daiva supažindino su pėdų „žemėlapiu“, su vaikščiojimu basomis, kuris atpalaiduoja, šalina nuovargį, gerina miegą ir teigiamai veikia visą organizmą. Aiškinosi kurioje vietoje randasi žmogaus organai ir surado atitinkantį tašką pėdoje, atlikinėjo reakcijos užduotis. „Basakojų take“ vaikai išbandė įvairius takelių paviršius: smėlį, akmenukus, kankorėžius, purvą… Vedini gerų emocijų, šilo apsuptyje, trasą praėjo du kartus. Kūno grūdinimas yra vienas iš sveikatos stiprinimo būdų, kuris daro įtaką imuninei sistemai, medžiagų apykaitai bei psichoemocinei būklei. Kaip kuriems vaikams, kojų nusiplovimas šaltu vandeniu, tapo iššūkiu. Vaikai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis. Pavargę, bet kupini įspūdžių, grįžo namo.

Visuomenės sveikatos specialistė Daiva Lukšienė.

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti