GERA SAVIJAUTA PRASIDEDA NUO PĖDŲ

Kai už lango lyja ir negalima išbėgti į kiemą, vaikų lopšelyje-darželyje „Vaikystė“, salėje vyko užsiėmimai skirti plokščiapėdystės profilaktikai, kurių pagrindinis tikslas – skatinti vaiko poreikį judėti, lavinti judesius, stiprinti pėdų ir kojų raumenis, bei raiščius, formuoti taisyklingą pėdos skliautą.

Didžiausiu iššūkiu vaikams tapo užduotis nusimauti kojines tik kojų pagalba. Veiklos metu vaikai atliko pratimus, kurie stiprina kojų ir pėdų raumenis, masažavo pėdas vaikščiodami ir šokinėdami įvairių diskų paviršiais, kojų pirštukų pagalba kabino servetėles ant virvučių, iš vienos dėžutės į kitą dėliojo stiklinius rutuliukus. Vyko linksmos varžybos laipiojant kopetėlėmis aukštyn žemyn.

Darželyje yra basakojų takas , vaikams ne naujiena pėdučių mankštos, bet šio užsiėmimo metu vaikai gavo naujų patarimų ir pasiūlymų, kaip pėdutes masažuoti vasaros metu panaudojant dar daugiau priemonių. Paskatinti kuo daugiau vaikščioti basomis kojomis nelygiu paviršiumi nes taip masažuojant pėdas, gerėja savijauta, mažėja mieguistumas, greičiau sveikstama po ligų ir kaip teisingai pasakė viena grupės mergaitė ,,mažiau skauda galvą” 😊

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vida Peldžienė

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti