„RŪKAU – SAVE ŽUDAU“

Gegužės 31 d. Ukmergės Dukstynos pagrindinės mokyklos 7a klasės mokiniai klasės valandėlės metu paminėjo Tarptautinę nerūkymo dieną.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vida Talutienė vedė pamoką „Rūkau – save žudau“ . Pamokos metu vaikams priminta apie rūkymo poveikį ir žalą žmogaus organizmui, kalbėta apie įprastinių ir elektroninių cigarečių sudedamąsias dalis. Pateikčių pagalba, pademonstruota rūkančio ir nerūkančio žmogaus plaučių išvaizdą bei veiklą. Specialistė papasakojo apie sunkias ligas, gresiančias rūkaliams. Mokiniai diskutavo, reiškė savo nuomonę, dalijosi mintimis apie tai, kaip reikėtų atsispirti draugų spaudimui ir nerūkyti.

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti