PASAULINĖ DIENA BE TABAKO PAMINĖTA PAŠILĖS PROGIMNAZIJOJE

Pašilės progimnazijoje paminėta pasaulinė diena be tabako. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Karolina Baublytė kartu su socialine pedagoge Lina Pežinskiene suorganizavo akciją skirtą šiai dienai paminėti.

5-8 klasių moksleiviai žiūrėjo edukacinį filmuką apie elektronines cigaretes, nagrinėjo kuo skiriasi rūkančio ir sveiko žmogaus plaučiai, darė eksperimentą su “rūkale” lėle, kurio metu išsiaiškino, kad besilaukiančiai moteriai labai kenkia rūkymas. Vyko viktorina, mokiniai susiskirstę į komandas atsakinėjo į klausimus susijusius su elektroninėmis cigaretėmis, geriausiai atsakę ir laimėję viktoriną buvo apdovanoti prizais.

Pasaulio sveikatos organizacija nurodo, kad nors ilgalaikis el. cigarečių poveikis dar nėra pakankamai ištirtas, jos vienareikšmiškai yra žalingos jauniems asmenims, nėščioms moterims ar suaugusiems, kurie niekada nerūkė. Bet trumpalaikio jų rūkymo poveikio tyrimų rezultatai įspėja apie galimas grėsmes. Svarbu suprasti, kad elektroninių cigarečių sudėtyje esantis nikotinas sukelia priklausomybę. Taip pat vartojant elektronines cigaretes išlieka nikotino perdozavimo rizika, nes dažnai jos vartojamos netinkamai.

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti