FIZINIS AKTYVUMAS – VAIKŲ DŽIAUGSMAS IR SVEIKATA

Fizinis aktyvumas yra būtina sveikos gyvensenos dalis, teigiamai veikianti vaiko sveikatą, ypač svarbus ikimokyklinio amžiaus vaikams, kurie intensyviai auga ir vystosi,nes judėjimas – būtina sąlyga vaiko organizmui augti ir normaliai vystytis. Vaikui judėjimas – įgimta savybė, tai yra troškimas nuolat veikti, būti aktyviam, išreikšti save per įvairią veiklą.

Gegužės 17 dieną l/d „Vaikystė“ visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vida Peldžienė pristatė kitokią piramidę. Tai buvo ne sveiko maisto, kurią žino visi, bet fizinio aktyvumo piramidė, kuri pataria, kiek ir kaip derėtų judėti siekiant geresnės sveikatos. Fizinio aktyvumo piramidė atskleidžia, kad vaiko fizinio aktyvumo pagrindą turėtų sudaryti kasdieninis judėjimas – ėjimas, lipimas laiptais ir t.t. Mažiausiai laiko turi užimti televizoriaus žiūrėjimas ar įvairi veikla su kompiuteriu.

Pravesti fizinio aktyvumo pamokėlių vaikams į darželį atvyko visuomenės sveikatos specialistė Evelina Kimsė su interaktyviomis lėkštėmis “Hopspots”. Žaisdami žaidimus su “Hopspots”,vaikai yra motyvuojami judėti, mokytis, bendrauti, bendradarbiauti ir koncentruoti dėmesį. „Hopspots“ apima ne tik fizinę veiklą, bet tuo pačiu skatina protinį darbą per žaidimus ir mokymąsi.

Ilgai stebėjusios, kaip linksmai sportuoja vaikai, auklėtojos nutarė išbandyti savo jėgas, pasitikrinti reakciją ir vikrumą.

Visus vienijo gera nuotaika ir sportinis nusiteikimas!

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti