KARJEROS DIENA

Kiekvienas žinome, kaip svarbu dirbti savo mėgstamą darbą. O kaip žinoti, kas tau tinka ir patinka? Kad mokiniams būtų lengviau suprasti, kuo įdomios ir savitos yra profesijos, kad jie lengviau galėtų atrasti save, gegužės mėn.12 dieną Ukmergės Antano Smetonos gimnazijoje buvo organizuota netradicinio ugdymo diena, skirta Karjeros ugdymui.

Vienuolika gimnazistų lankėsi Ukmergės savivaldybės Visuomenės sveikatos biure. Mokinius su savo profesija supažindino sveikatos priežiūros specialistės Daiva Lukšienė ir Vida Peldžienė.

Specialistės pasakojo, kokia tai plati sritis, kurioje gali atrasti save, kad tai atsakingas, sudėtingas ir įdomus darbas – vidurys tarp medicinos ir įvairių veiklų sietinų su žmogaus sveikata: prevencinės veiklos sveikatos išsaugojimo klausimais, užkrečiamųjų ligų ir jų plitimo valdymo, asmens higienos, pirmos pagalbos teikimo ir mokymo ją teikti, sveikos mitybos ir maisto saugos rekomendacijų, gyventojų sveikatos būklės duomenų rinkimo ir analizavimo, renginių organizavimo, švietimo.

Mokiniai domėjosi kokios žinios, įgūdžiai ir gebėjimai reikalingi šiame darbe, kas paskatino pasirinkti šią profesiją, kokios darbo sąlygos, darbo valandos, darbo aplinka ir kitų rūpimais klausimais.

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti