PAŠILĖS PROGIMNAZIJA MINI PASAULINĘ VANDENS DIENĄ

Šių metų Pasaulinės vandens dienos šūkis – ,,Požeminis vanduo – paversk nematomą matomu“. Požeminis vanduo – tai vanduo, turintis ypatingą reikšmę mūsų gyvenimui – tai gėlo vandens šaltinis, kurio reikia geriamo vandens tiekimui, sanitarijai, įvairioms žmonių veikloms ir ekosistemoms. Požeminis vanduo užtikrina žemės stabilumą ir neleidžia jūros vandeniui prasiskverbti po žeme. Taip pat vaidina lemiamą vaidmenį prisitaikant prie klimato kaitos, ypač sausros, todėl labia svarbu tinkamai naudoti požeminio vandens išteklius, juos tausoti, saugoti nuo taršos bei stengtis išlaikyti balansą tarp žmonijos ir planetos reikmių.

Kovo 22 d. Pasaulinę vandens dieną, kartu su visuomenės sveikatos specialiste Karolina paminėjo ir Pašilės progimnazijos mokiniai. Vaikai žiūrėjo edukacinius filmukus, gilino savo žinias apie vandens reikšmę žmogaus organizmui ir gamtai, prisiminė pagrindines vandens gėrimo taisykles, dalinosi mintimis ir skanavo vaisiais pagardintą vandenį.

Gerkite vandenį ir būkite sveiki!

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti