VIKTORINA — „TYLIOJI PANDEMIJA“

Šių metų  spalio 26 dieną J. Basanavičiaus gimnazijos I a klasės mokiniai dalyvavo viktorinoje ,,Tylioji pandemija“, skirtoje Europos supratimo apie antibiotikus dienai paminėti.

Antibiotikų vartojimas visuomenėje kelia rūpestį medikams ir mokslininkams, nes minėtų vaistų netikslingas vartojimas didėja, o atsparumas antibiotikams kelia grėsmę žmogaus sveikatai. Daugelio bakterijų atsparumas antibiotikams sparčiai auga, gausus ir netinkamas šių medikamentų vartojimas spartina atsparių bakterijų atsiradimą ir plitimą. Atsiranda naujos bakterijų atmainos, kurios tampa atsparios kelių rūšių ar net visiems tuo metu žinomiems antibiotikams.

Stende mokiniams buvo pateikta svarbi informacija apie bakterijas, virusus, juos veikiančius vaistus, tikslingą ir taisyklingą antibiotikų vartojimą. Taip pat apie virusus, jų kilmę ir būdus kovoti su jais. Buvo aptarti ir vakcinacijos klausimai .

Viktorinos klausimai pateikti mokiniams per e-dienyną. Pirmieji penki teisingai atsakę į pateiktus klausimus, buvo apdovanoti prizais – raktų pakabukais su jungtimi ir sveikuolišku užkandžio batonėliu.

Viktoriną organizavo sveikatos priežiūros specialistė Vida Peldžienė ir socialinė pedagogė Irena Patėjūnienė.

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti