Vitaminų dienos l/darželyje ,,Vaikystė“

A, B, C, D, E, K… Ne, tai ne abėcėlė, tai vitaminų pamokėlės l/darželyje ,,Vaikystė“ , skirtos Pasaulinei Sveikatos dienai paminėti. Šių metų tema  – ,,Vitaminai“.

Visuomenės sveikatos specialistė Vida Peldžienė vaikams aiškino, kad kuo įvairesnių spalvų ir rūšių vaisių ir daržovių vaikai valgys, tuo daugiau įvairių vitaminų gaus organizmas, nes vitaminai tarsi nematomi geruoliai, kurie rūpinasi visų sveikata, kad neužkluptų ligos ir lydėtų gera nuotaika. Vaikai pirmą kartą paragavo keptų batatų, kuriuose gausu vitaminų A ir C , kalio. Gamino įvairias salotas iš daržovių ir vaisių, spaudė sultis iš vaisių, plakė bananinius pieno kokteilius.

Ilgai spėliojo, kokio gi vitamino nėra nei vaisiuose, nei daržovėse, bet pagal abėcėlės raides suprato, kad niekur neminimas vitaminas D. Specialistė Vida paaiškino, kad jo galima gauti būnant lauke saulėtą dieną. Pasivaišinę mažieji suskubo rengtis į lauką „gaudyti“ vitamino D, nes sužinojo, kad šis vitaminas būtinas kaulams, dantims ir imuninei sistemai stiprinti.

Visuomenės sveikatos specialistė Vida Peldžienė

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti