VAISIAI IR DARŽOVĖS – VITAMINŲ ŠALTINIS

Ruduo – gražus, spalvingas ir derlingas metų laikas, kai turime daug daržovių ir vaisių. ,,Šilo‘‘ progimnazijos ,,Bitučių‘‘ grupės vaikai susirinko į sveikatos valandėlę prie vaisių ir daržovių stalo. Valandėlės metu sveikatos priežiūros specialistė supažindino vaikus su sveikatai palankiais maisto produktais. Visi žinome, kad valgyti vaisius ir daržoves-sveika. Įvairius vaisius ir daržoves (geriau šviežius) rekomenduojama valgyti kelis kartus per dieną. Vaisiai ir daržovės puikus vitaminų ir mineralinių medžiagų šaltinis, ypač turi daug skaidulinių medžiagų. Labai svarbu skatinti vaikus valgyti daržoves ir vaisius!

Vaikai noriai ragavo sveikatos specialistės suruoštas vaišes…obuolius, bananus, vynuoges ir morkas.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Virgilija Pakulnienė

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti