STEBUKLINGA SPALVŲ TERAPIJA

Spalio mėnesį lopšelio – darželio ,,Vaikystė“ ,,Klausučio“ grupės vaikai  su auklėtojomis ir visuomenės sveikatos priežiūros  specialiste  Vida Peldžiene , paskyrė vaiko emocinei gerovei ir pasinėrė į „spalvų terapiją“. Piešė ,,stebuklingą“ piešinį –  fraktalą. Prieš pradedant piešti visiems kilo klausimas ,o kas tai yra? Sveikatos specialistė  vaikams interaktyvioje lentoje rodė, kaip atrodo toks piešinys, pasakojo, kad tai yra  dalių visuma, kad fraktalinės formos yra visur aplink mus, tik reikia gerai apsidairyti ir stebėti mus supančią aplinką – tai debesys, gėlių žiedlapiai, medžių lapai, kalnai , žaibai. Svarbiausia piešimo esmė – piešti nepakeliant pieštuko nuo popieriaus. Spalvinti taip pat iššūkis, nes tiek daug mažų dalelyčių nupiešta, o nuspalvinti reikia skirtingomis spalvomis vienas šalia kito esančius laukelius. Smagiausia – užsimerkus išsitraukti spalvą kuria spalvinamas vienas ar kitas laukelis.

Fraktalinis piešimas  – puikus  emocinio atsipalaidavimo būdas, kūrybinio džiaugsmo pajautimas, kai visos mintys, rūpesčiai, pykčiai ir nesutarimai pasilieka kažkur toli, už balto popieriaus lapo, o prieš akis – spalvų ir formų pasaulis. O koks rezultatas ! Tai meno kūriniai, kuriais vaikai didžiavosi ir žavėjosi.

 Išėję į lauką, visi suskubo į gėlyną įsitikinti, ar tikrai ten yra  fraktalinių formų.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vida Peldžienė

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti