SPALIS – PSICHINĖS IR EMOCINĖS SVEIKATOS STIPRINIMO MĖNUO

Visą spalio mėnesį vaikų ikimokyklinėje įstaigoje “Eglutė” vyko užsiėmimai skirti Psichikos sveikatos stiprinimui. Kartu su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Dalia Butiškiene “Žirniukų “ir “Bitučių” grupių vaikai mokėsi atpažinti, įvardinti ir pavaizduoti skirtingas emocijas bei jausmus. Pasinaudodami veidrodėliais, bandė išreikšti atitinkamas emocijas. Kiekvienas norėjo papasakoti kaip jaučiasi kasryt keliaudami į darželį. Džiugu buvo išgirsti, kad visi vaikai nori lankyti darželį, susitikti su draugais ir, kad ugdymo įstaigoje jie jaučiasi puikiai. Specialistė Dalia pakvietė vaikus aplankyti sensorinį kambarį, ten jie galėjo stebėti šviesos lempų “šokį”, klausytis relaksacinės muzikos, pamedituoti. Su “Žiogelių” ir “Drugelių” grupių ugdytiniais aplankė baseiną. Vaikai pirmą kartą išbandė mankštą vandenyje, patyrė daug puikių emocijų.

Pasidalinti:
Neįgaliesiems

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti